O ZNAČCE

Značka   LOGO_positivo pevně věří v tvořivou sílu myšlenek a v hodnotu sdílených zkušeností. Na těchto principech je založena celá vize značky VIPOLE.

 

PŮVOD:

Kombinace vášně, souladu s hodnotami, technologií a neustálé inovace udělaly ze značky  VIPOLE  jednu z nejkvalitnějších společností na poli trekových a Nordic walking holí.

Společnost byla založena v roce 2006 s nadšením a vášní pro hole- Nicholasem Vidaleaem. Zakladatel měl dlouholeté znalosti anatomie a fyziologie odvozené z používání trikových a Nordic walking holí. Ty následně implikoval do nových konstrukčních metod.

Význam přínos a posun ve vývoji, který se pozitivně projevil v inovacích přinesla úzká spolupráce s italskou Nordic Walking školou.

 

BEZPEČNOST A KVALITA:

Specializované technické know-how, výrobní procesy, italský design a materiály představují pro VIPOLE jedinečný přínos. Firma Vipole, která vždy klade důraz otázce bezpečnosti navržené pro různé typy uživatelů, se stala špičkou mezi patentovanými systémy holí, které jsou v průběhu let stále zdokonalované.

 

VIPOLE, VYROBENO V ITÁLII. 

TYPICKY ITALSKÝ DESIGN A KVALITA MATERIÁLŮ JSOU FILOZOFIÍ A JEDINEČNÝM  CHARAKTEREM ZNAČKY.

 

 

Zpět do obchodu